Doradca klienta biznesowego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Heute Service Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Głównym zakresem obowiązków będzie telefoniczne umawianie przedstawiciela handlowego na spotkania w terenie w celu przedstawienia naszego produktu
  • Samodzielne wyszukiwanie potencjalnych klientów
  • Bieżąca aktualizacja bazy danych klientów
  • Osiąganie konkretnych celów sprzedażowych
  • Zarządzanie danymi za pośrednictwem systemu CRM
  • Dbanie o doskonałą obsługę klienta oraz pozytywny wizerunek firmy
  • Współpraca z działem handlowym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w telefonicznym umawianiu spotkań
  • Swobodne nawiązywanie kontaktu i prowadzenie rozmów przez telefon
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • Komunikatywność i zaangażowanie
  • Punktualność
  • Silna motywacja do pracy i realizacji celów

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Partnerskie relacje
  • Dobrą atmosferę w pracy i wspólne świętowanie sukcesów
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szereg benefitów (świadczenia świąteczne, prywatna opieka medyczna, szkolenia, udział w akcjach społecznych)
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej
  • Dużą samodzielność i rozwój zawodowy

  • Praca Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567