Doradca Klienta Biznesowego
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
JNS
17. 5. 2024

(sektor bankowy)
Szczecin i okolice
7 000 – 7 500 PLN + Premie (Umowa o Pracę)
Twoje zadania:
- odpowiadasz za realizację indywidualnych celów biznesowych
- zarządzasz przypisanym portfelem Klientów Biznesowych
- nawiązujesz kontakty z nowymi Klientami i dbasz o utrzymanie relacji
- trafnie identyfikujesz potrzeby i oczekiwania Klientów
- sprzedajesz produkty dla firm
- dbasz o najwyższe standardy obsługi Klienta
- odpowiadasz za jakość dokumentacji kredytowej i sprzedawanych kont firmowych
Kogo szukamy?
- masz min. dziewięć miesięcy doświadczenia w obsłudze Klienta Biznesowego
- Twoja skuteczność w działaniu jest poparta sukcesami sprzedażowymi
- masz wiedzę z zakresu produktów dedykowanych firmom
- jesteś zorientowany na realizację celów sprzedażowych
- Twoją mocną stroną jest planowanie i organizacja pracy
- masz wykształcenie wyższe lub studiujesz
- masz aktywne prawo jazdy kategorii B
- gotowość do użytkowania samochodu prywatnego do celów służbowych (rozliczenie ryczałtem)
Co oferujemy:
- umowę o pracę
- prywatną opiekę medyczną
- pakiet MultiSport
- system wynagradzania, który obejmuje: wynagrodzenie stałe i premie sprzedażowe,
- program wdrożenia oraz pakiet szkoleń
- programy wellbeingowe, platformę wsparcia psychologicznego
- działania CSRowe, akcje #mniejplastiku, 5 dni w roku dodatkowo wolnych na wolontariat
- pracę w miejscu, w którym możesz być sobą bez względu na wiek, płeć czy jakąkolwiek inną cechę
- pracę w organizacji, która stawia człowieka w centrum działań

  • Praca Szczecin
  • Tajemniczy klient Szczecin
  • Doradca Szczecin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Szczecin
  • Doradca ubezpieczeniowy Szczecin
  • Doradca rolniczy Szczecin
  • Doradca inwestycyjny Szczecin
  • Doradca restrukturyzacyjny Szczecin
  • Doradca finansowy Szczecin
  • Doradca podatkowy w Polsce Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322