Doradca klienta biznesowego
  • Jaworzno
Jaworzno, Jaworzno, śląskie, Polska
Łętowski Consulting Szkolenia Doradztwo Rozwój Mateusz Łętowski
31. 5. 2024

Łętowski Consulting Szkolenia, Doradztwo, Rozwój Mateusz Łętowski to firma, która specjalizuje się w kompleksowej organizacji szkoleń oraz realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Nasza działalność koncentruje się na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych oraz oferowaniu wsparcia biznesowego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analiza potrzeb szkoleniowych klientów biznesowych: Badanie i zrozumienie potrzeb przedsiębiorców w celu dostarczenia spersonalizowanych rozwiązań szkoleniowych;
  • Tworzenie spersonalizowanych ofert szkoleniowych: Przygotowywanie indywidualnych ofert dostosowanych do potrzeb klientów, uwzględniając trendy rynkowe i dostępność dofinansowania ze źródeł zewnętrznych, takich jak Baza Usług Rozwojowych czy Krajowy Fundusz Szkoleniowy;
  • Negocjacje i spotkania z klientami: Prowadzenie spotkań z klientami w celu negocjacji warunków współpracy, w tym cen i organizacji szkoleń;
  • Sprzedaż usług szkoleniowych: Aktywna sprzedaż zarówno usług szkoleniowych realizowanych komercyjnie, jak i tych dofinansowanych;
  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie relacji: Poszukiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie trwałych relacji z klientami wiodącymi;
  • Współpraca z działem marketingu: Współpraca z zespołem marketingowym w celu opracowywania strategii promocji i dotarcia do szerszego grona klientów biznesowych.

WYMAGANIA WOBEC OSÓB APLIKUJĄCYCH DO PRACY:

  • Preferowane doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego: W zakresie przygotowywania oferty, negocjowania warunków i sprzedaży usług;
  • Preferowane doświadczenie w branży usług szkoleniowych: Organizacja i prowadzenie szkoleń to jedna z naszych głównych działalności;
  • Mile widziana znajomość Krajowego Funduszu Szkoleniowego i Bazy Usług Rozwojowych;
  • Umiejętności negocjacyjne i interpersonalne: Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolność do rozwiązywania sytuacji problemowych i budowania relacji;
  • Samodzielność w działaniu, poczucie odpowiedzialności za przydzielone zadania oraz umiejętność ustalania priorytetów w pracy;
  • Dobra znajomość obsługi pakietów biurowych (w szczególności: Word, Excel, Outlook);
  • Wykształcenie wyższe;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

OFEROWANE WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • Elastyczność zatrudnienia: Umowa o pracę lub kontrakt B2B - wybór należy do Ciebie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Konkurencyjne warunki płacowe;
  • Narzędzia pracy: Komórka, laptop i samochód służbowy;
  • Wsparcie zdrowia: Dofinansowanie karty MultiSport;
  • Rozwój zawodowy: Szkolenia i możliwość rozwoju, które pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.
  • Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami / kandydatkami.

  • Praca Jaworzno
  • Tajemniczy klient Jaworzno
  • Doradca Jaworzno
  • Specjalista ds. obsługi klienta Jaworzno
  • Doradca ubezpieczeniowy Jaworzno
  • Doradca inwestycyjny Jaworzno
  • Doradca restrukturyzacyjny Jaworzno
  • Doradca rolniczy Jaworzno
  • Doradca finansowy Jaworzno
  • Doradca podatkowy w Polsce Jaworzno
  • Jaworzno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055