Doradca Klienta Biznesowego
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Starlit Accounting sp. z o.o.
24. 8. 2024

Starlit to biuro rachunkowe istniejące od 2011 roku. Stale się rozwijamy, stawiając na wysoką jakość usług księgowych, automatyzację procesów i innowacyjne rozwiązania. W związku z tym, regularnie powiększamy nasz Zespół, by sprawnie obsługiwać coraz większą liczbę Klientów.

Oprócz księgowości, stanowiącej naszą wiodącą usługę, oferujemy kompleksowe wsparcie biznesu, w tym obsługę kadrową, płacową i doradztwo. We współpracy ze spółkami, NGO i jednoosobowymi działalnościami gospodarczymi najbardziej istotne są dla nas wartości, takie jak bezpieczeństwo, zaufanie, odpowiedzialność i partnerstwo. Wyróżniamy się niekorporacyjną strukturą, dzięki czemu każdy pracownik może mieć realny wpływ na rozwój firmy.

Nasz Zespół to osoby zaangażowane, wspierające się wzajemnie i nastawione na rozwój. W pracy dajemy z siebie wszystko, a po pracy miło spędzamy czas, realizując się na innych polach.

Dołącz do Starlit - jednego z liderów branży księgowej - i pracuj z najlepszymi!
Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie stałych kontaktów i budowanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami firmy,
  • pozyskiwanie nowych Klientów (z działań akwizycyjnych oraz spośród udostępnionej bazy leadów),
  • tworzenie i prezentacja ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Jesteś osobą, której szukamy, jeżeli:

  • posiadasz bardzo dobre umiejętności interpersonalne (jesteś osobą otwartą i komunikatywną),
  • lubisz sprzedawać,
  • potrafisz samodzielnie organizować swoją pracę,
  • masz silną motywację do osiągania najlepszych wyników,
  • jesteś osobą nastawioną na poszukiwanie rozwiązań oraz potrafisz działać szybko i sprawnie,
  • masz doświadczenie w sprzedaży

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych, księgowych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe + premie kwartalne,
  • elastyczne godziny pracy,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • ścieżki awansu,
  • wstępne wdrożenie oraz szkolenie wewnętrzne i zewnętrzne,
  • pracę z systemem CRM,
  • udział w spotkaniach networkingowych i eventach branżowych,
  • dofinansowanie do pakietu sportowego (MultiSport),
  • możemy również zaproponować pracę 100% zdalną z wynagrodzeniem prowizyjnym.

  • Praca Wrocław
  • Tajemniczy klient Wrocław
  • Doradca Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Doradca finansowy Wrocław
  • Doradca ubezpieczeniowy Wrocław
  • Doradca rolniczy Wrocław
  • Doradca inwestycyjny Wrocław
  • Doradca restrukturyzacyjny Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544