Doradca Klienta Biznesowego – rozmowy przychodzące [m/k]
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Imar Service Group Sp. z o.o.
4. 8. 2024

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego klienta, lidera na rynku telefonii komórkowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca Klienta Biznesowego – rozmowy przychodzące [m/k

KB/08/24

Zakres obowiązków:

  • Odbieranie połączeń przychodzących od Klientów Biznesowych - pomoc w korzystaniu z usług operatora,
  • Udzielanie klientom informacji dotyczących płatności,
  • Pomoc w obsłudze urządzeń mobilnych - telefonów, smartfonów,
  • Aktywacja bądź dezaktywacja usług i zleceń na kontach klientów,
  • Sprzedaż doradcza nowych usług lub utrzymanie dotychczasowych, aktualnym klientom (podczas kontaktu ze strony klienta).

Na stanowisko Doradcy Klienta Biznesowego poszukujemy osób:

  • komunikatywnych,
  • z umiejętnością szybkiego uczenia się i zapamiętywania informacji o produktach/usługach,
  • sprawnie obsługujących komputer,
  • dyspozycyjnych - praca w dni powszednie i soboty, niedziele i święta zawsze wolne !

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (od pierwszego dnia szkolenia),
  • Podstawową stawkę godzinową 26,00 zł/h,
  • Kwartalne premie jakościowe (500 - 1300 zł brutto),
  • Miesięczne premie sprzedażowe: od 500 zł brutto/miesiąc (najlepsi nawet 3500 zł brutto), nie ma limitu ile zarobisz, wszystko zależy od Twojego zaangażowania,
  • Pracę w domu (zdalny model pracy) - po 1,5 miesięcznym szkoleniu stacjonarnym w Lublinie, praca w domu (raz na kwartał szkolenie w lokalizacji (w Lublinie)),
  • Wdrożenie w nowe obowiązki od podstaw na szkoleniu stacjonarnym oraz wsparcie trenera i kierownika po szkoleniu,
  • Zapewniamy laptop służbowy,
  • Grafik zmianowy - zmiany poranne i popołudniowe w godzinach pracy infolinii 6:00-22:00,

Praca nas stanowisku Doradcy Klienta Biznesowego to także:

  • Realne możliwości uzyskiwania podwyżek i awansów stanowiskowych,
  • Pełen pakiet atrakcyjnych cenowo benefitów (karty sportowe, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bezpłatny kurs m.in. angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego, gwarantowana zniżka na usługi Orange 50 %),
  • Firmowe imprezy integracyjne, ciekawe eventy w miejscu pracy,
  • Możliwość zdobycia cenionego na rynku pracy doświadczenia i wiedzy.

Praca u nas nie jest typowym Call Center, gdzie dzwoni się do klienta i zachęca do zakupu oferty - u nas pomagamy Klientom sieci dzwoniącym z problemem lub czasem, z reklamacją. Przy okazji obsługi, realizujemy również sprzedaż usług. Doradcy otrzymują podpowiedzi, jaką ofertą dany klient mógłby być zainteresowany. Stwarza to dogodne warunki do uzyskiwania dużej efektywności i wysokich premii sprzedażowych.

www.imar.com.pl

IMAR Service Group

Agencja Pracy Tymczasowej

nr rejestru 114

  • Praca Lublin
  • Tajemniczy klient Lublin
  • Doradca Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Doradca finansowy Lublin
  • Doradca rolniczy Lublin
  • Doradca ubezpieczeniowy Lublin
  • Doradca inwestycyjny Lublin
  • Doradca restrukturyzacyjny Lublin
  • Doradca podatkowy w Polsce Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544