Doradca Klienta Będzin dodatkowy atut status studenta / ucznia
  • Będzin
Będzin, Będzin, Śląskie, Polska
Media Expert
2. 10. 2024

Media Expert - lider w branży RTV, AGD i elektroniki użytkowej - poszukuje osób na stanowisko: Doradca Klienta (umowa zlecenie) Okres zatrudnienia: listopad – grudzień 2024 r.
Zapewnimy Ci:
- umowę zlecenie na okres dwóch miesięcy (listopad-grudzień 2024 r.)
- elastyczny grafik dostosowany do Twoich zajęć
- szkolenie wdrażające oraz możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
- przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego w branży sprzedaży i obsługi klienta
Twoje zadania:
do Twoich głównych zadań będzie należało wsparcie zespołu sklepu w doradzaniu Klientom i sprzedaży towaru, ale także:
- zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniami i kradzieżą
- przyjmowanie dostaw i przygotowywanie produktów do ekspozycji
- metkowanie i etykietowanie produktów
- pomoc w rozkładaniu towaru na półkach i utrzymanie porządku na sali sprzedaży
- wspieranie zespołu w bieżących pracach operacyjnych
Od Ciebie oczekujemy:
- chęci do nauki i poznawania nowych rzeczy
- szybkość i sprawności w działaniu
- odpowiedzialności i rzetelności
- umiejętności pracy w zespole
- status studenta lub ucznia będzie dodatkowym atutem
Jeśli chcesz wykorzystać swój potencjał w zespole Media Expert, aplikuj już dziś! Czekamy na Ciebie!

  • Praca Będzin
  • Doradca Będzino
  • Doradca Będzin
  • Będzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116