Doradca Klienta Będzin dodatkowy atut status studenta / ucznia
  • Będzin
Będzin, Będzin, Silesian Voivodeship, Polska
Media Expert
2. 10. 2024

Media Expert - lider w branży RTV, AGD i elektroniki użytkowej - poszukuje osób na stanowisko: Doradca Klienta (umowa zlecenie)Okres zatrudnienia: listopad – grudzień 2024 r.

Zapewnimy Ci:

  • umowę zlecenie na okres dwóch miesięcy (listopad-grudzień 2024 r.)
  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich zajęć
  • szkolenie wdrażające oraz możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
  • przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego w branży sprzedaży i obsługi klienta

Twoje zadania:

do Twoich głównych zadań będzie należało wsparcie zespołu sklepu w doradzaniu Klientom i sprzedaży towaru, ale także:
  • zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniami i kradzieżą
  • przyjmowanie dostaw i przygotowywanie produktów do ekspozycji
  • metkowanie i etykietowanie produktów
  • pomoc w rozkładaniu towaru na półkach i utrzymanie porządku na sali sprzedaży
  • wspieranie zespołu w bieżących pracach operacyjnych

Od Ciebie oczekujemy:

  • chęci do nauki i poznawania nowych rzeczy
  • szybkość i sprawności w działaniu
  • odpowiedzialności i rzetelności
  • umiejętności pracy w zespole
  • status studenta lub ucznia będzie dodatkowym atutem
Jeśli chcesz wykorzystać swój potencjał w zespole Media Expert, aplikuj już dziś!Czekamy na Ciebie!

  • Praca Będzin
  • Doradca Będzino
  • Doradca Będzin
  • Będzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116