Doradca Klienta - Bankowość - Podstawa + prowizje
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
HeavyFinance
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Doradca Klienta
Oferowane wynagrodzenie podstawowe: 9000 - 10500 zł brutto na UOP + premia
HeavyFinance to międzynarodowa, szybko rozwijająca się instytucja finansowa, która koncentruje się na przejściu sektora rolniczego na zrównoważone rolnictwo. Nasz ekosystem finansowy wspiera i umożliwia rolnikom w Polsce, Litwie, Portugalii, Łotwie, Ukrainie i Bułgarii prowadzenie bardziej dochodowego i przyjaznego dla klimatu rolnictwa. Ponad 3000 rolników skorzystało z naszego wsparcia i zmieniło swoje działania.
Do naszego biura w Warszawie poszukujemy specjalistów, którzy dołączą do zespołu HeavyFinance w Polsce i wspólnie z nami zwiększą wpływ na branżę. Dołącz do nas i zostań częścią organizacji, której misją jest wprowadzenie realnej zmiany!
OBOWIĄZKI NA TYM STANOWISKU:
• Kontakt z potencjalnymi klientami poprzez odbieranie rozmów telefonicznych od osób zainteresowanych naszymi usługami.
• Prezentowanie i wyjaśnianie produktów i usług finansowych HeavyFinance, dostosowując je do konkretnych potrzeb klientów.
• Budowanie i utrzymywanie silnych relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami.
• Analizowanie danych finansowych klientów.
• Negocjowanie warunków z klientami
• Przygotowywanie i przedstawianie klientom ostatecznych ofert
WYMAGANIA:
• Doświadczenie w obsłudze klienta - w bankowości lub branży rolniczej
• Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
• Biegła znajomość języka polskiego
• Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
• Wysokie umiejętności interpersonalne, negocjacyjne i zdolność do jasnego przedstawiania skomplikowanych informacji.
OFERUJEMY:
• Pracę hybrydową z biura w centrum Warszawy
• Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub współpracę na umowie B2B
• Kartę Multisport
• Atrakcyjny system prowizyjny, uzależniony od wartości umowy
Dołącz do zespołu i wspieraj Nas w wywieraniu pozytywnego wpływu na środowisko i społeczność rolniczą!

  • Praca Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536