Doradca Klienta
  • Ozorków
Ozorków, Ozorków, Łódzkie, Polska
Media Expert
1. 9. 2024

Nowy salon to nowe możliwości i zupełnie nowy, mega extra zespół, w którym poczujesz się jak w domu :) Zostań jednym/jedną z pierwszych, dołącz do grona Expertów!
Zapewnimy Ci:
- średnie wynagrodzenie ok. 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że:
- ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł
- ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz!
- promesę, czyli gwarancję premii przez pierwsze 3 mc (masz spokojną głowę i czas na wdrożenie w obowiązki)
- umowę o pracę bez okresu próbnego
- szansę na awans
- pakiet szkoleń
- zniżki na sprzęt z naszych elektromarketów
- kartę MultiSport z dofinansowaniem
- prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
- Baby Expert, czyli wyprawkę dla nowo narodzonego dziecka
- ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
- pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”
Twoje zadania:
- dobór produktów do potrzeb klientów
- kompleksowa obsługa
- prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi standardami
- przyjmowanie dostaw i ekspozycja towarów
- dbanie o ład i porządek w elektromarkecie
Od Ciebie oczekujemy:
- komunikatywności i umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby klientów
- orientacji na osiąganie celów sprzedażowych
- dążenia do podnoszenia wiedzy i kompetencji
- doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem
To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

  • Praca Ozorków
  • Doradca Ozorków
  • Ozorków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544