Doradca Klienta B2B
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
ConnectPro
16. 9. 2024

W ConnectPro naszym celem jest nie tylko zwiększanie obrotów klientów, ale także budowanie trwałych relacji poprzez efektywną komunikację. Nasza misja to uczynić biznes skutecznym, pełnym pozytywnej energii i unikalnych doświadczeń. Dołącz do naszego zespołu, gdzie każdy dzień to nowa przygoda!

Twój zakres obowiązków

  • Skuteczny reaserch internetowy w poszukiwaniu odpowiednich Person Zakupowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B przez telefon
  • Zapewnianie wysokiej jakości obsługi telefonicznej
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów przez LinkedIn
  • Wsparcie zespołu sprzedażowego w kampaniach promocyjnych
  • Tworzenie raportów z wyników sprzedaży

Nasze wymagania

  • Status studenta
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Zorientowanie na osiąganie celów
  • Elastyczność i profesjonalizm w kontaktach z klientami

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w biurze przy ul. Postępu na Mokotowie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie za osiągnięte wyniki + prowizje ze sprzedaży
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

  • Praca Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567