Doradca Klienta Allegro
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Voice Contact Center Sp. z o.o.
7. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • odpowiadanie na zapytania klientów Allegro przez telefon, e-mail i chat
  • obsługa infolinii dla klientów usługi Allegro One (m.in. sprawy związane z dostawą/zwrotem przesyłek, udzielanie informacji na temat statusu przesyłek)

Nasze wymagania

  • pełna dyspozycyjność do udziału w szkoleniu (wszystkie dni robocze od 22 sierpnia do 2 września) - warunek konieczny
  • umiejętność zachowania spokoju w trudnych sytuacjach i empatia
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność bezbłędnego pisania na klawiaturze (podczas rekrutacji możesz spodziewać się krótkiego testu)
  • dyspozycyjność min. 145h w miesiącu (elastyczny grafik! - współpraca możliwa od pon. do ndz. od 8:00 do 22:00)
  • gotowość do realizacji min. 20h w weekendy (w skali miesiąca)
  • status studenta
  • doświadczenie w contact/call center

To oferujemy

  • współpracę na umowie zlecenie w trybie stacjonarnym - nowoczesne biuro z widokiem na panoramę miasta
  • stałą stawkę godzinową w wysokości 28,10-31,25 zł, oraz system motywacyjny, uzależniony od wyników,
  • krótkie, ale intensywne szkolenie wstępne – nasz zespół trenerski zapewni Ci wsparcie na każdym etapie Twojego wdrożenia, tak, abyś poczuł/-a się pewnie na swoim nowym stanowisku
  • elastyczny grafik współpracy
  • szkolenia, które pomogą Ci doskonalić umiejętności zarówno związane z obsługą klienta, jak i swoje kompetencje miękkie
  • stałe wsparcie techniczne i merytoryczne od swoich liderów
  • realną możliwość rozwoju zawodowego (stawiamy na awanse wewnętrzne – w 2023 roku było ich aż 94!)
  • pracę w otwartym i życzliwym zespole (bez dress code'u! )
  • atrakcyjny pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej PZU Zdrowie oraz ubezpieczenie na życie UNUM

  • Praca Lublin
  • Tajemniczy klient Lublin
  • Doradca Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Doradca finansowy Lublin
  • Doradca ubezpieczeniowy Lublin
  • Doradca rolniczy Lublin
  • Doradca inwestycyjny Lublin
  • Doradca restrukturyzacyjny Lublin
  • Doradca podatkowy w Polsce Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045