Doradca klienta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Szukasz pierwszej pracy? Jesteś w trakcie studiów lub właśnie je ukończyłeś? To świetnie się składa!

Dla naszego klienta poszukujemy doradcy handlowego, który chce rozwiać się w obszarze finansów!

Oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego
  • dobrych umiejętności organizacyjnych i koordynacyjnych
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami
  • umiejętności pracy w zespole
  • chęci do nauki i rozwoju
  • skrupulatności i rzetelności
  • doświadczenie w obsłudze klienta - mile widziane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia współpracy
  • pracę zmianową - 6,8 lub 12h
  • pracę na minimum 1/2 etatu
  • możliwości nauki i rozwoju
  • dokładne szkolenia
  • świetną atmosferę w pracy
  • kartę sportową i prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie

Zadania

  • optymalizowanie wyników sprzedażowych poprzez aktywne postawy sprzedażowe
  • aktywne działania do budowania efektywnej i długofalowej współpracy z klientami
  • zapewnianie profesjonalnej obsługi klienta na miejscu lub drogą elektroniczną
  • udzielanie informacji dotyczących warunków finansowania, rat i innych możliwości zakupowych
  • współpraca z innymi pracownikami punktu ratalnego i działami wsparcia

  • Praca Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075