Doradca Klienta
  • Kamień Pomorski
Kamień Pomorski, Kamień Pomorski, West Pomeranian Voivodeship, Polska
NEONET S.A. w restrukturyzacji
22. 4. 2024

Miejsce pracy: Kamień Pomorski

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów oraz pomoc w doborze najlepszego dla nich sprzętu
  • aktywna sprzedaż oraz realizacja założonych planów sprzedażowych
  • dbanie o wygląd salonu i ekspozycję produktową
  • poszerzanie wiedzy i śledzenie nowinek ze świata technologii

Nasze wymagania

  • interesujesz się nowymi technologiami i chętnie poszerzasz swoją wiedzę w tym zakresie
  • jesteś zmotywowany i dynamiczny, a praca z ludźmi to Twój żywioł :)
  • masz doświadczenie sprzedażowe, jednak nie jest to konieczność - wszystkiego Cię nauczymy

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • rozbudowany system premiowy i realny wpływ na wysokość zarobków
  • możliwość rozwoju zawodowego od Doradcy Klienta do Dyrektora Obszaru Sprzedaży
  • bogaty program wdrożeniowy i szkolenia – zadbamy o to, abyś stał się ekspertem
  • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • pracę w świecie najnowszych technologii
  • możliwość skorzystania z benefitów, m.in. Multisport, LUX MED, Ubezpieczenie Grupowe
  • rabaty pracownicze
  • bibliotekę pracowniczą z najnowszymi pozycjami książek, audiobooków i gier

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa biblioteka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Od 20 lat nasi eksperci wychodzą naprzeciw potrzebom konsumentów branży RTV i AGD.

NEONET to ponad 200 salonów w całej Polsce oraz 2 sklepy internetowe. Poza siecią sprzedaży detalicznej oferujemy pracę również w naszej Centrali we Wrocławiu oraz w Centrum Logistycznym w Pabianicach.

Dlaczego my?

Mocno stawiamy na awanse wewnętrzne, dzięki czemu nasi Pracownicy mają realną możliwość rozwoju. Budujemy zespoły na lata i pracujemy wśród ekspertów.

Do współpracy zapraszamy zarówno osoby z doświadczeniem jak i kandydatów, którzy dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę kariery i z nami chcieliby ją budować. Dołącz do nas już dziś!

  • Praca Kamień Pomorski
  • Doradca Kamień Pomorski
  • Kamień Pomorski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030