DORADCA KLIENTA
  • Krotoszyn
Krotoszyn, 63-700 Wróżewy, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
D a K Technology Sp. z o.o.
5. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wymagania: wykształcenie średnie, zaangażowanie, kreatywność, wysoka kultura osobista, doskonała komunikacja interpersonalna, umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych, znajomość rynku w branży mebli metalowych, doświadczenie zawodowe 1 rok
Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie nowych klientów,
- finalizowanie warunków i transakcji sprzedażowych,
- rozwój sprzedaży,
- udział w promowaniu działań usprawniających sprzedaż,
- analiza rynku i zachowań konkurencji,
- aktywny wkład w tworzeniu dobrego wizerunku firmy.
Oferta skierowana również dla osób niepełnosprawnych.
Okres próbny 3 m-ce.

Inne wymagania
umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych, doskonała komunikacja interpersonalna, znajomość rynku w branży mebli metalowych

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcąceśrednie zawodowe 4-letnie

  • Praca Krotoszyn
  • Doradca Krotoszyn
  • Krotoszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544