Doradca Klienta
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Arche Consulting
9. 5. 2024

Prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta, Atelier zajmującego się szyciem na miarę odzieży.
Obowiązki:
- profesjonalne doradztwo w zakresie doboru garderoby szytej na miarę,
- prowadzenie kalendarza spotkań z Klientami,
- rozwijanie współpracy z obecnymi Klientami i budowanie długotrwałych relacji,
- udział w pozyskiwaniu nowych Klientów oraz zamówień,
- reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych,
- dbanie o wizerunek firmy.
Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku w obsłudze Klienta,
- pasja do świata mody,
- poczucie estetyki, precyzja i dbałość o szczegóły,
- umiejętności sprzedażowe,
- wysoki poziom kultury osobistej,
- dobra organizacja pracy,
- umiejętność efektywnej pracy w zespole oraz pod presją czasu.
Nasz Klient oferuje:
- pakiet motywacyjny w zależności od osiąganych wyników,
- możliwość rozwoju kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- pracę w inspirującym środowisku, gdzie wartością są innowacje i jakość,
- umowę B2B,
- narzędzia niezbędne do wykonywania prac

  • Praca Katowice
  • Tajemniczy klient Katowice
  • Doradca Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Doradca finansowy Katowice
  • Doradca inwestycyjny Katowice
  • Doradca restrukturyzacyjny Katowice
  • Doradca ubezpieczeniowy Katowice
  • Doradca rolniczy Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246