Doradca klienta
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, Pomorskie, Polska
Partner Alior Banku
21. 9. 2024

Partner Alior Bank SA zatrudni do placówki Alior Banku w Pruszczu Gdańskim na stanowisko Młodszy Doradca Klienta
Zakres obowiązków:
• kompleksowa obsługa klienta banku,
• sprzedaż produktów bankowych, obsługa punktu kasowego,
• pozyskiwanie klientów, utrzymywanie z klientami stałych dobrych relacji, Wymagania:
• doświadczenie w sprzedaży,
• umiejętność budowania długofalowych relacji,
• doświadczenie w telemarketingu mile widziane,
• komunikatywność, duża energia w działaniu, świetna organizacja pracy własnej,
• preferowane wykształcenie wyższe, min. średnie z maturą,
• prawo jazdy kat. B.
Oferujemy :
• umowę o pracę, stałe zatrudnienie,
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie za sprzedaż,
• bezpłatne szkolenie wstępne organizowane przez Bank,
• awans na stanowisko Doradca Klienta po okresie próbnym,
• pracę w przyjaznej atmosferze.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: @

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Doradca Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192