Doradca Klienta
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Concentrix CVG International sp. z o.o.
27. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Twój zakres obowiązków Obsługa klientów popularnego sklepu internetowego oraz utrzymywanie najwyższej jakości obsługi klienta zgodnej ze standardami projektu Efektywny kontakt z klientem poprzez live chat, telefon oraz mail Pozytywne, empatyczne i profesjonalne podejście do klientów Udzielanie rzetelnych i dokładnych informacji w odpowiedzi na pytania i problemy klienta Aktywne komunikowanie się w zespole oraz wsparcie członków zespołu Przedsprzedażowa i posprzedażowa obsługa klienta Utrzymywanie wysokiej jakości powierzonych zadań w kontakcie z klientem WYMAGANIA: Nasze wymagania Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta lub w pracy o podobnym charakterze mile widziane Biegła znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie Znajomość języka angielskiego min. B1/B2 do komunikacji w zespole Doskonałe umiejętności interpersonalne i wielozadaniowość Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole Motywacja i chęć do pracy oraz do nauki Doskonała umiejętność obsługi komputera oraz MS Office Dyspozycyjność do pracy w biurze w Lublinie (Czechów) OFERUJEMY: To oferujemy Umowę zlecenie z elastycznym grafikiem Bonus do wynagrodzenia Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji Pracę zmianową Studenci mile widziani Możliwość pracy na część etatu (min. 120 godz.)

  • Praca Lublin
  • Tajemniczy klient Lublin
  • Doradca Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Doradca finansowy Lublin
  • Doradca ubezpieczeniowy Lublin
  • Doradca rolniczy Lublin
  • Doradca inwestycyjny Lublin
  • Doradca restrukturyzacyjny Lublin
  • Doradca podatkowy w Polsce Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210