Doradca Klienta
  • Dęblin
Dęblin, Dęblin, lubelskie, Polska
Praca.pl
19. 7. 2024

Zakres obowiązków:

  • Dostosowywanie oferty produktowej do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Kompleksowa obsługa klienta, włączając w to rekomendowanie akcesoriów i usług dodatkowych.
  • Prowadzenie profesjonalnych rozmów sprzedażowych.
  • Zarządzanie ekspozycją towarów i utrzymanie porządku na miejscu pracy.

Wymagania:

  • Umiejętności komunikacyjne i skupienie na potrzebach klienta.
  • Zorientowanie na wyniki i zaangażowanie w osiąganie celów sprzedażowych.
  • Gotowość do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży oraz zainteresowanie nowymi technologiami.

Pracodawca oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + atrakcyjna premia sprzedażowa).
  • Gwarancję premii sprzedażowej przez pierwsze 3 miesiące.
  • Stałą umowę o pracę od pierwszego dnia.
  • Karta MultiSport, prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie.
  • Zniżki w naszych elektromarketach, bony świąteczne, premie i nagrody jubileuszowe.
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe, nowoczesne narzędzia pracy.
  • Realne możliwości awansu i wspieranie Twojego rozwoju.

  • Praca Dęblin
  • Doradca Dęblin
  • Dęblin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941