Doradca Klienta
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Klient portalu Praca.pl
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Profesjonalne doradzanie klientom w sprawach związanych z ubezpieczeniami zdrowotnymi, indywidualnymi na życie oraz grupowymi.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Obsługa powierzonego portfela klientów.

Wymagania
  • Minimum średnie wykształcenie.
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży.
  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym lub indywidualnym.
  • Umiejętność pracy na celach sprzedażowych.
  • Znajomość technik sprzedaży.
  • Gotowość do otwarcia działalności gospodarczej.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej.
  • Pełne wsparcie i szkolenia, które pozwolą Ci osiągnąć sukces w sprzedaży.
  • Elastyczne godziny pracy, które umożliwią Ci wyważenie życia zawodowego i prywatnego.
  • Atrakcyjny system wynagradzania oparty na wynikach i osiągnięciach sprzedażowych.
  • Możliwość awansu i rozwoju kariery w naszej renomowanej firmie.

Czego oczekujemy od Ciebie

  • Pasji do sprzedaży i chęci ciągłego rozwijania swoich umiejętności.
  • Umiejętności interpersonalnych i umiejętności budowania trwałych relacji z klientami.
  • Ambicji i determinacji w osiąganiu celów sprzedażowych.
  • Umiejętności organizacyjnych i samodzielności w zarządzaniu czasem.
  • Umiejętności komunikacyjnych i umiejętności słuchania, aby dobrze zrozumieć potrzeby klientów

  • Praca Zabrze
  • Tajemniczy klient Zabrze
  • Doradca Zabrze
  • Specjalista ds. obsługi klienta Zabrze
  • Doradca rolniczy Zabrze
  • Doradca inwestycyjny Zabrze
  • Doradca restrukturyzacyjny Zabrze
  • Doradca finansowy Zabrze
  • Doradca ubezpieczeniowy Zabrze
  • Doradca podatkowy w Polsce Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417