Doradca klienta – obsługa chat-u
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Concentrix CVG International sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa klientów popularnego sklepu internetowego oraz utrzymywanie najwyższej jakości obsługi klienta zgodnej ze standardami projektu
  • Efektywny kontakt z klientem poprzez live chat
  • Pozytywne, empatyczne i profesjonalne podejście do klientów
  • Udzielanie rzetelnych i dokładnych informacji w odpowiedzi na pytania i problemy klienta
  • Aktywne komunikowanie się w zespole oraz wsparcie członków zespołu
  • Przedsprzedażowa i posprzedażowa obsługa klienta
  • Utrzymywanie wysokiej jakości powierzonych zadań w kontakcie z klientem

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta lub w pracy o podobnym charakterze mile widziane
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie
  • Znajomość języka angielskiego min. B1+/B2 do komunikacji w zespole
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i wielozadaniowość
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
  • Motywacja i chęć do pracy oraz do nauki
  • Doskonała umiejętność obsługi komputera oraz MS Office
  • Praca z biura w Lublinie

OFERUJEMY:
  • Umowę zlecenie z elastycznym grafikiem
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Pracę zmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 lub 10.00-18.00
  • Studenci mile widziani

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Tajemniczy klient Lublin
  • Obsługa hotelowa Lublin
  • Obsługa gastronomii Lublin
  • Doradca Lublin
  • Doradca finansowy Lublin
  • Doradca ubezpieczeniowy Lublin
  • Doradca rolniczy Lublin
  • Doradca inwestycyjny Lublin
  • Doradca restrukturyzacyjny Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532