Doradca Handlowy - Sprzedawca – samochody ciężarowe Mercedes-Benz
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
Mojsiuk Sp. z o.o. Auto KM sp.k.
4. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie produktowe i procesowe Klienta branży TSL
  • Umiejętność prezentacji pojazdów, działania systemów telematyki i bezpieczeństwa.
  • Promowanie wizerunku marki Mercedes-Benz.
  • Przestrzeganie przyjętych standardów jakości i obsługi klienta Mercedes-Benz.
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz podczas targów, konferencji i eventów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku lub zbliżonych tematycznie, związanych z szeroko pojętą motoryzacją i stosowanymi w niej rozwiązaniami.
  • Dobra znajomość branży motoryzacyjnej.
  • Min. wykształcenie średniego (preferowane wyższe).
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktu.
  • Inicjatywa i kreatywność.
  • Umiejętność wyjaśnienia kwestii technicznych i technologicznych w interesujący i różnorodny sposób (często nieszablonowy).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Prawo jazdy kat. C

To oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę w renomowanej firmie motoryzacyjnej.
  • Możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych.
  • Bezpośredni kontakt z nowinkami technicznymi.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Dostęp do obszernego pakietu szkoleń.
  • Pracę w ambitnym zespole.

  • Prosimy również o kontakt osoby będące na początku kariery zawodowej – dołącz do zespołu serwisu, wprowadzimy Cię w świat marki Mercedes-Benz.
  • Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla Grupy Mojsiuk.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  • Praca Koszalin
  • Doradca Koszalin
  • Sprzedawca Koszalin
  • Przedstawiciel handlowy Koszalin
  • Dyrektor handlowy Koszalin
  • Doradca rolniczy Koszalin
  • Doradca inwestycyjny Koszalin
  • Doradca restrukturyzacyjny Koszalin
  • Doradca finansowy Koszalin
  • Doradca ubezpieczeniowy Koszalin
  • Doradca podatkowy w Polsce Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648