Doradca Handlowy OZE
  • Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie, Polska
Heliospower sp. z o. o.
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

OFERTA PRACY - DORADCA HANDLOWY
Twój zakres obowiązków:
Sprzedaż profesjonalnych produktów w danym regionie,
budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami,
pozyskiwanie nowych klientów,
dbanie o wizerunek naszych produktów,
promocję produktów,
realizowanie założonych planów.
Nasze wymagania:
Wykształcenie min. średnie,
doświadczenie w sprzedaży,
ważne prawo jazdy kat.B (doświadczenie w prowadzeniu samochodu),
silna motywacja do pracy,
zaangażowanie i wytrwałość w realizacji celów,
umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
To oferujemy:
Dogodną formę współpracy określoną indywidualnie z kandydatem,
Narzędzia do pracy (samochód, laptop, smartfon),
Wsparcie backoffice i działu technicznego,
Systemy IT, CRM,
System szkoleń wdrożeniowych – cykliczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
Szybkie terminy realizacji inwestycji,
Podstawę + Prowizje motywacyjne, Szukamy osoby zaangażowanej oraz ambitnej. Dobrego handlowca z umiejętnościami menadżerskimi. Oferujemy możliwość nieograniczonego rozwoju osobistego oraz finansowego.
CV bardzo proszę przesyłać na:
rekrutacja @ heliospower.pl

  • Praca Ostrowiec Świętokrzyski
  • Doradca Ostrowiec Świętokrzyski
  • Przedstawiciel handlowy Ostrowiec Świętokrzyski
  • Ostrowiec Świętokrzyski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322