Doradca Handlowy Klienta
  • Luboń
Luboń, Luboń, wielkopolskie, Polska
Steelpress Sp. z o.o.
26. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów krajowych i zagranicznych
  • aktywne prowadzenie sprzedaży produktów firmy
  • sporządzenie specyfikacji ofertowych
  • budowanie relacji handlowych z kontrahentami
  • przygotowywanie raportów i analiz sprzedaży

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • zdolności interpersonalne
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej z automatyzowanej organizacji o silnej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenia składające się z podstawy zasadniczej i atrakcyjnego systemu premiowania

  • Praca Luboń
  • Doradca Luboń
  • Przedstawiciel handlowy Luboń
  • Luboń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836