Doradca handlowy ds. stolarki budowlanej
  • Krapkowice
Krapkowice, Krapkowice, Województwo opolskie, Polska
Filplast
6. 6. 2024

Dobre nie jest wystarczająco dobre, dopóki lepsze jest możliwe – to nasze motto. Stale podnosimy sobie poprzeczkę. Inwestujemy w szkolenia pracowników oraz nowe technologie. Lubimy wyzwania, dlatego lubimy swoją pracę. Sprawdź, czy do nas pasujesz!

Zatrudnimy handlowców z prawdziwego zdarzenia, którzy z sukcesem będą realizować cele sprzedażowe.

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle, Namysłów, Wrocław lub Krapkowice.

Czego oczekujemy

  • doświadczenie na stanowisku związanym z pozyskiwaniem i obsługą klienta (mile widziane doświadczenie w branży stolarki okiennej lub ogólnobudowlanej)
  • dobre umiejętności sprzedażowe oraz interpersonalne
  • znajomość najnowszych technik sprzedaży
  • duża samodzielność i kreatywność w działaniu

Twoje obowiązki

  • planowanie i realizacja celów sprzedażowych
  • pozyskiwanie klientów indywidualnych
  • analiza potrzeb klientów oraz dobór najlepszych rozwiązań technicznych
  • sporządzanie pomiarów na budowie oraz prowadzenie prezentacji produktowej
  • współpraca z generalnymi wykonawcami, deweloperami i montażystami

Co oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała oraz prowizja uzależniona od poziomu sprzedaży)
  • samochód służbowy, laptop, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy
  • umowa o pracę
  • duże możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • indywidualny plan szkoleń

  • Praca Krapkowice
  • Doradca Krapkowice
  • Przedstawiciel handlowy Krapkowice
  • Krapkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055