Doradca handlowy ds. Samochodów Nowych Renault
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Nazaruk Service Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Administracja dokumentów związanych z zakupem auta,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Dbałość o najwyższą jakość obsługi transakcji sprzedażowych,
  • Prezentacja samochodów i przeprowadzanie jazd próbnych,
  • Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów,
  • Współpraca z działem serwisu w zakresie przygotowania samochodów do sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub w obsłudze Klienta (mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomości rynku samochodowego,
  • Rozwinięte zdolności interpersonalnych, umiejętność zarządzania wizerunkiem oraz nienaganna prezencja.

To oferujemy

  • Pracę dla jednej z czołowych marek motoryzacyjnych, które mają dostępne samochody,
  • Certyfikowane, specjalistyczne szkolenia,
  • Pracę z zespole pozytywnych ludzi,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Zniżki pracownicze na firmowe produkty i usługi,
  • Karta Multisport,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.

  • Praca Lublin
  • Doradca Lublin
  • Dyrektor handlowy Lublin
  • Przedstawiciel handlowy Lublin
  • Doradca finansowy Lublin
  • Doradca rolniczy Lublin
  • Doradca ubezpieczeniowy Lublin
  • Doradca inwestycyjny Lublin
  • Doradca restrukturyzacyjny Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544