Doradca Handlowy ds. Eksportu
  • Jaktorów
Jaktorów, Jaktorów, mazowieckie, Polska
KWAZAR CORPORATION sp. z o.o.
8. 6. 2024

Lider w branży ogrodniczej specjalizujący się w produkcji opryskiwaczy ogrodniczych, technicznych  i hobbystycznych oraz producent elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego firma Kwazar Corporation Sp. z o.o. poszukuje kandydatek

i kandydatów na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • Współpraca i rozwijanie relacji z klientami międzynarodowymi
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Tworzenie ofert handlowych, nadzór nad zamówieniami i dostawami eksportowymi
  • Przygotowywanie dokumentacji eksportowej
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Udział w branżowych targach i spotkaniach

Wymagania:

  • Biegła znajomość angielskiego, mile widziana dodatkowa znajomość innego języka
  • Doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej
  • Samodzielność, zaangażowanie i determinacja w działaniu
  • Skrupulatność i organizacja pracy
  • Znajomość pakietu MS Office

 Oferujemy:

  • Stabilna praca na umowę o pracę
  • Narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy
  • Dofinansowanie sportu, prywatna opieka zdrowotna
  • Rozwój zawodowy w uznanej firmie
  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Praca Jaktorów
  • Doradca Jaktorów
  • Przedstawiciel handlowy Jaktorów
  • Jaktorów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851