Doradca handlowy
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Thermal – Tech Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja celów sprzedażowych usług izolacji termicznych
  • bezpośredni kontakt z klientami, badanie potrzeb oraz określanie potencjału zakupowego
  • nawiązywanie i utrzymywanie wysokiego poziomu relacji z klientami
  • rozbudowa bazy klientów
  • stałe monitorowanie rynku inwestycji oraz identyfikacja potencjalnych klientów
  • realizowanie polityki handlowej firmy

WYMAGANIA:
  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów
  • umiejętność negocjacji, dobra organizacja pracy, prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie minimum średnie
  • gotowość do pracy na terenie całego kraju
  • umiejętność samodzielnego organizowania pracy i ustalania priorytetów
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę na pełny etat
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samodzielność w działaniu
  • szkolenia

  • Praca Częstochowa
  • Doradca Częstochowa
  • Doradca inwestycyjny Częstochowa
  • Doradca restrukturyzacyjny Częstochowa
  • Doradca ubezpieczeniowy Częstochowa
  • Doradca rolniczy Częstochowa
  • Doradca finansowy Częstochowa
  • Przedstawiciel handlowy Częstochowa
  • Dyrektor handlowy Częstochowa
  • Doradca podatkowy w Polsce Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648