Doradca handlowy
  • Poznań
doradca handlowy
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Jeżeli jesteś samodzielnym handlowcem, znającym branżę tworzyw sztucznych oraz gotowym na nowe możliwości zawodowe poniższa oferta jest dla Ciebie!

Nasz Klient to stabilna i nowoczesna organizacja, mająca 25 lat doświadczenia na rynku, stawiająca na współpracę oraz partnerstwo.

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży B2B w branży tworzyw sztucznych
  • dobra znajomość klientów z branży produkcji opakowań flesko lub produkcji opakowań offsetowych
  • znajomość technologii produkcji opakowań fleskograficznych bądź offsetowych
  • znajomość folii z tworzyw sztucznych bądź farb/klejów dla drukarni
  • umiejętność budowania relacji biznesowych
  • wysoka kultura osobista
  • zdolności komunikacyjne
  • otwartość na nowe wyzwania zawodowe
  • prawo jazdy kat. B (cykliczne spotkania u klientów)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie z branży poligraficznej
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość dalszego rozwoju w ramach organizacji
  • pakiet medyczny, dofinansowanie do karty Multisport
  • narzędzia pracy tj. samochód służbowy
  • pracę w siedzibie firmy w Poznaniu

Zadania

  • rozwój oraz prowadzenie współpracy z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • doradztwo w zakresie doboru produktów
  • udział w targach branżowych i reprezentowanie firmy na zewnątrz
  • opieka reklamacyjna

  • Praca Poznań
  • Doradca Poznań
  • Dyrektor handlowy Poznań
  • Przedstawiciel handlowy Poznań
  • Doradca finansowy Poznań
  • Doradca inwestycyjny Poznań
  • Doradca restrukturyzacyjny Poznań
  • Doradca ubezpieczeniowy Poznań
  • Doradca rolniczy Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246