Doradca Handlowy
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, pomorskie, Polska
AYP Sp. z o.o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

AY Prime to innowacyjna firma, którą tworzy zespół ekspertów od rynku pracy, rekrutacji, marketingu, dofinansowań, szkoleń oraz eventów. Nasza Marka ma ponad 15 lat doświadczenia w rekrutowaniu Pracowników każdego szczebla oraz w doradztwie biznesowym dla kilkudziesięciu branż.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą znaną z innowacyjnego podejścia i tworzenia inspirującego miejsca pracy. Dążymy do ciągłego rozwoju dlatego też poszukujemy wyjątkowych talentów, aby dołączyły do naszego zespołu. Obecnie prowadzimy nabór na stanowisko:

Doradcy Handlowego

Co oferujemy:

-       Stabilne warunki zatrudnienia

-       Dostęp do szkoleń stacjonarnych i on-line

-       Wynagrodzenie wraz z systemem prowizyjnym

-       Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

-       Stały dostęp do „małej czarnej”

Twoje zadania:

-       Bieżąca obsługa obecnych i nowych klientów firmy

-       Zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży

-       Współpracę z innymi działami firmy

-       Dbanie o jak najwyższą jakość realizowanych usług

Wymagania

-       Zdolności komunikacyjne

-       Umiejętność pracy w zespole

-       Min. rok doświadczenia w dziale Sprzedaży/ Obsłudze Klienta

-       Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

-       Bardzo dobra organizacja pracy własnej

-       Praktyczna umiejętność obsługi: pakietu MS Office

Jeśli czujesz, że ta oferta odpowiada Twoim kompetencjom, nie zwlekaj - aplikuj już teraz!

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Doradca Pruszcz Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315