Doradca Handlowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Plastics Group Sp. z o.o.
16. 5. 2024

Plastics Group jest czołowym dystrybutorem płyt, folii, półproduktów z tworzyw sztucznych i aluminium. Współpracujemy z największymi firmami działającymi w różnorodnych branżach dostarczając wysokiej klasy produkty mające zastosowanie w przemyśle, budownictwie, produkcji opakowań, reklamie oraz grafice i druku cyfrowym.

Do naszego zespołu handlowego poszukujemy zaangażowanej i operatywnej osoby, która będzie obsługiwać obecnych jak i pozyskiwać nowych klientów we wskazanym regionie. Jeśli chcesz z nami pracować, musisz mieć umiejętność rozmowy z ludźmi, chcieć się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, być dokładnym i rzetelnym. Nie musisz znać naszej branży, bo potrafimy dzielić się wiedzą i wspierać naszych partnerów. Jeśli uważasz, że to Twoje cechy – zgłoś się do Nas.

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i opieka nad grupami klientów w powierzonym regionie,
  • Realizowanie planów sprzedaży, w tym w poszczególnych kategoriach produktowych,
  • Raportowanie wyników zgodnie z przyjętymi standardami,
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
  • Podstawowe doradztwo techniczne dla klientów,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Podstawowa obsługa reklamacji od klientów,
  • Udział w monitorowaniu i windykacji należności,
  • Bieżąca obsługa klientów w oddziale,
  • Możliwe wyjazdy do klientów.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, handlowca lub doradcy technicznego
  • Samodzielność i operatywność,
  • Zaangażowanie oraz komunikatywność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Jeśli masz już doświadczenia związane z branżą budowlaną – będzie to zaleta.

To oferujemy:

  • Rozwijającą pracę w dynamicznie rosnącej od wielu lat, jednej z największych firm w swojej branży,
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • System wynagradzania: podstawa + nagroda uzależniona od wyników,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Szkolenia produktowe i handlowe oraz pełne wsparcie merytoryczne fachowców w trakcie pracy,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, opieki medycznej i programu sportowego dla Pracowników i ich rodzin.

  • Praca Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353