DORADCA FIRM
  • Łomża
Łomża, Łomża, podlaskie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1053815101

Obowiązki

  • dbasz o dobry wizerunek PKO Banku Polskiego S.A,
  • nawiązujesz współpracę z klientami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw o przychodach rocznych ze sprzedaży do 15 mln PLN,
  • opiekujesz się klientami instytucjonalnymi znajdującymi się w przypisanym portfelu,
  • podejmujesz decyzje kredytowe zgodnie z posiadanymi kompetencjami,
  • przeprowadzasz wstępną analizę danych finansowych i ekonomicznych firm,
  • realizujesz indywidualne cele sprzedażowe,
  • rozszerzasz zakres współpracy z przedsiębiorcami poprzez oferowanie im nowych produktów i usług Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego S.A,
  • wykonujesz czynności sprzedażowe i posprzedażowe w oparciu o najwyższe standardy jakości obsługi klientów.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Profesjonalne szkolenia

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Łomża
  • Doradca Łomża
  • Łomża - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851