Doradca finansowy
  • Wągrowiec
Wągrowiec, Wągrowiec, Wielkopolskie, Polska
Sttella Finanse
11. 6. 2024

Placówka Partnerska Kasy Stefczyka Wągrowiec poszukuje pracownika na stanowisko
Oczekujemy:
realizacji planów,
wykształcenie wyższe min 1 rok doświadczenia w sprzedaży
wykształcenie średnie min 2 lata doświadczenie w sprzedaży
doświadczenie z zakresu bankowości i finansów lub ubezpieczeń
samodzielności kreatywności i umiejętności organizacji pracy realizację zadań i osiąganie założonych celów
umiejętności pracy pod presją,
zaangażowania
Zadania:
efektywne realizowanie miesięcznych celów biznesowych
kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy poprzez wysoką jakość obsługi,
sprzedaż produktów bankowych i ubezpieczeń
Oferujemy:
atrakcyjny system motywacyjny
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
konkursy sprzedażowe z nagrodami
pracę od poniedziałku do piątku
Jeżeli jesteś zainteresowany procesem rekrutacyjnym prześlij do nas swoje CV ze zdjęciem :)
Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych.

  • Praca Wągrowiec
  • Doradca Wągrowiec
  • Wągrowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055