Doradca Finansowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Phinance S.A.
9. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i obsługa klienta
  • Analiza potrzeb klientów
  • Analiza umów, które klienci już mają – ocena opłacalności
  • Przygotowanie rozwiązań finansowych
  • Zawieranie umów z klientami
  • Praca na CRM
  • Obserwacja rynku
  • Realizacja szkoleń rozwojowych (zapewnianych przez firmę)

Nasze wymagania

  • Proaktywność, nastawienie na rozwój - osoba gotowa zainwestować swój czas i zaangażowanie w rozwój zawodowy i finansowy. Im lepszym jesteś ekspertem, tym Klienci są bardziej zadowoleni (w tej roli najszybciej odnajdą się osoby potrzebujące pracy dającej wyzwania, dalekiej od monotonii)
  • Chęć do nauki – w naszym biurze pracują eksperci z najlepszymi wynikami na Pomorzu, są oni źródłem sprawdzonej wiedzy, która wywinduje Twoje wyniki w górę
  • Dokładność – ten charakter doradztwa wiąże się ściśle z publicznym zaufaniem (minimum Twoich błędów oznacza maksimum zaufania Klientów)
  • Zdolności interpersonalne - sposoby wypowiadania się i słuchania są fundamentem współpracy z klientem
  • Umiejętność organizacji swojej pracy - dynamika rynku, duża ilość klientów w obsłudze i zadań wymaga odpowiedniej pracy kalendarzem
  • Obowiązkowo należy posiadać minimum średnie wykształcenie
  • Prawo jazdy
  • Doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym (B2C)
  • Doświadczenie w branży finansowej (banki/firmy ubezpieczeniowe)

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie wyższe od średniej rynkowej dla kompetencji, których wymagamy
  • Nauka od ekspertów z najlepszymi wynikami w regionie
  • Awanse w odniesieniu do wyników - brak uznaniowości
  • Mniej „papierologii”, a więcej przestrzeni na pracę z klientami, dzięki wsparciu technicznemu w obowiązkach (platforma online, CRM)
  • Wynagrodzenie: podstawa + prowizje
  • Podstawa (przez pierwsze 12 miesięcy) do 3500 PLN, w zależności od doświadczenia, z którym zaczynasz
  • Prowizje zależą od Twojej aktywności
  • Możliwość awansu na stanowisko Ekspert Finansowy / Doradca Klienta VIP (wynagrodzenie powyżej 10 000 PLN, bez górnej granicy)
  • Umowa, która daje Ci najwyższy zysk netto z zarobionych pieniędzy – współpraca na działalności gospodarczej, statusie studenta lub na umowie-zlecenie
  • Wiele wyjazdów firmowych, nagród motywacyjnych

Proporcjonalnie do Twoich chęci rozwiniesz się szybko w ramach naszej firmy.

Gdybyś za jakiś czas w przyszłości chciał zmienić pracę – będziesz miał już sprawdzone doświadczenie, rozchwytywane przez większość firm na rynku.

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania oraz rozumiesz oczekiwania – aplikuj!

Pozwól nam ocenić Twoją kandydaturę i zaprosić Ciebie na rozmowę.

Poznajmy się!

Prześlij nam Twoje CV.

  • Praca Gdańsk
  • Doradca finansowy Gdańsk
  • Analityk finansowy Gdańsk
  • Dyrektor finansowy Gdańsk
  • Pośrednik finansowy Gdańsk
  • Doradca Gdańsk
  • Doradca Pruszcz Gdański
  • Doradca Nowy Dwór Gdański
  • Doradca Starogard Gdański
  • Doradca gdański
  • Doradca ubezpieczeniowy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678