Doradca ds. Żywienia Drobiu
  • Siedlec (pow. strzelecki, gm. Izbicko)
opolskie, Siedlec (pow. strzelecki, gm. Izbicko), opolskie, Polska
Blattin Polska Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Blattin Polska Sp. z o.o.,  producent pasz dla zwierząt hodowlanych w związku z rozwojem DZIAŁU DROBIU poszukuje do swojego zespołu osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Lokalizacja: północna część Polski (woj. Lubuskie, Wielkopolskie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Zachodniopomorskie).

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • doradztwo w zakresie optymalnego żywienia drobiu,
  • opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych na podstawie potrzeb i specyfiki hodowli,
  • wsparcie techniczne i merytoryczne dla hodowców w zakresie poprawy efektywności żywienia,
  • pozyskiwanie nowych klientów w swoim rejonie,
  • budowa i utrzymanie kanałów dystrybucji produktów firmy.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w sektorze hodowli drobiu,
  • znajomość zasad żywienia drobiu oraz składników pasz,
  • umiejętność nawiązywania relacji z klientami,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość programów do optymalizacji dawek pokarmowych.

TO OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w przedsiębiorstwie należącym do międzynarodowego koncernu Grupy Danish Agro,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, laptop),
  • prywatna opieka medyczna dla Pracownika i jego Rodziny; ubezpieczenie na życie,
  • pakiet socjalny: m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne,
  • elastyczne godziny pracy,
  • bony żywieniowe.

  • Praca opolskie
  • Doradca opolskie
  • Doradca Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648