Doradca ds. Utrzymania Klienta (K/M)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Praca.pl
5. 10. 2024

Zadania:

  • telefoniczna sprzedaż polis ubezpieczeniowych komunikacyjnych (OC i OC+AC)

  • profesjonalne doradztwo klientom - praca na tzw. „ciepłych leadach”

Nasze wymagania:

  • wysokie zaangażowanie i silna motywacja do realizacji założonych celów sprzedażowych
  • dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • gotowość do pracy zmianowej
  • doświadczenie w sprzedaży nie jest wymagane, ale stanowi dodatkowy atut

  • znajomość produktów ubezpieczeń komunikacyjnych np. OC, AC, ASSISTANCE, NNW - mile widziane

Oferujemy:

  • kompleksowe szkolenia
  • po okresie próbnym, umowa o pracę
  • praca na stałej bazie klientów
  • atrakcyjny system prowizyjny
  • konkursy sprzedażowe z nagrodami pieniężnymi, rzeczowymi
  • wyjścia integracyjne, wyjazdy zagraniczne
  • zdalny system pracy (min. 1 – 2 dni pracy w biurze na kwartał)
  • dodatkowe dni wolne
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Mulitsport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, „wczasy pod gruszą”
  • zniżki firmowe

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713