Doradca ds. ulg i umorzeń
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
ZUS
14. 7. 2024

3346602

Obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku zapewnia realizację zadań z zakresu udzielania ulg i umarzania należności z tytułu składek, nienależnie pobranych świadczeń oraz należności FAL w zakresie przyjmowania wniosków oraz bezpośrednich kontaktów z klientami.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe ( nauki społeczne, gospodarka, prawo, ekonomia, administracja)
  • minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi lub obsługą klientów

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość Ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji
  • znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • znajomość Ustawy o postępowaniu w sprawach dotyczących pomocy publicznej
  • znajomość przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego
  • znajomość MS Office

Jeśli posiadasz poniższe kompetencje:

  • jesteś osobą zorientowaną na cel i jakość
  • potrafisz skutecznie się komunikować
  • lubisz współpracować z różnorodnym zespołem
  • potrafisz dostosowywać się do zmian
  • stawiasz swój rozwój na pierwszym miejscu
  • potrafisz obsługiwać pakiet MS Office
  • jesteś osobą zorientowaną na klienta
  • lubisz rozwiązywać problemy
  • nie zniechęcą Cię trudne sytuacje

to zapraszamy do przesłania dokumentów przez formularz aplikacyjny (Aplikuj na dole oferty).

Dodatkowe informacje:

  • proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną oraz test/sprawdzenie wiedzy niezbędnej na oferowanym stanowisku, w zakresie podanym w ogłoszeniu,
  • skontaktujemy się wyłącznie z kandydatami spełniającymi wymagania formalne,
  • oferty niekompletne, niepodpisane, przesłane po terminie nie będą rozpatrywane,