Doradca ds. termomodernizacji budynku.
  • Lubaczów
Lubaczów, Lubaczów, podkarpackie, Polska
WELSUN ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
14. 7. 2024

Ogólnopolska firma WelSun Energy w branży odnawialnych źródeł energii, poszukuje doradców ds. termomodernizacji budynku.Posiadamy w swojej ofercie: kompleksową termomodernizacje budynków, instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, kotły na pellet, magazyny energii, car-porty, pergole, dachówkę fotowoltaiczną, ładowarki samochodowe, docieplamy budynki i stropy, wymieniamy okna, drzwi i bramy garażowe, piszemy wnioski na czyste powietrze w tym prefinansowanie i mój prąd. Nasza firma jest partnerem strategicznym firmy ML System S.A. polskiego producenta paneli fotowoltaicznych, falowników i konstrukcji.

Obowiązki

  • Przedstawienie ofert dotyczących termomodernizacji budynków.
  • Doradztwo w zakresie doboru i wdrożenia odpowiednich rozwiązań dla klienta.
  • Przygotowanie i prezentacja technicznych i handlowych propozycji dla klientów.
  • Negocjacje warunków sprzedaży.
  • Udział w szkoleniach i konferencjach branżowych w celu poszerzenia wiedzy i umiejętności związanych z branżą energetyczną.
  • Raportowanie działalności handlowej oraz osiągniętych wyników do przełożonych.

Wymagania

  • Pewność siebie.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne.
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Szkolenie wprowadzające od podstaw.
  • Wysokie wynagrodzenie.
  • Samochód służbowy lub ekwiwalent za samochód.
  • Leady sprzedażowe.
  • Spotkania z klientami umawiane przez własne Call Center.
  • Montaż instalacji do 30 dni.
  • Sprzedaż głównie polskich produktów.
  • Szkolenie z zakresu sprzedaży, oraz produktów oferowanych przez firmę od podstaw.
  • Możliwość awansu dla najbardziej zaangażowanych współpracowników.
  • Wsparcie marketingowe, działu technicznego, działu projektowego, oraz działu obsługi klienta.

  • Praca Lubaczów
  • Doradca Lubaczów
  • Lubaczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941