Doradca ds. techniczno-handlowych
  • Kęty
Kęty, Kęty, Małopolskie, Polska
Grupa Kęty S.A.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Doradztwo techniczne dla klientów Grupy KĘTY w zakresie projektowania i produkcji profili aluminiowych
  • Analiza zapytań ofertowych pod kątem możliwości wykonania oferty
  • Przygotowanie danych do kalkulacji dla nowych uruchomień/ projektów
  • Uczestnictwo w wizytach techniczno-handlowych u klientów krajowych i zagranicznych
  • Współudział w opracowywaniu i wdrażaniu technologii produkcji profili aluminiowych
  • Prezentowanie klientom produktów oraz technologii stosowanych w Grupie KĘTY

WYMAGANIA:

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, technicznego
  • Dobrej znajomości oprogramowania typu CAD oraz pakietu Office
  • Dobrej znajomości rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne dodatki płacowe;
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz kursy;
  • Kursy językowe w godzinach pracy;
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, kolonii oraz zimowisk dla dzieci, bony okazjonalne, premia świąteczna);
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Pracowniczy Program Emerytalny.

  • Praca Kęty
  • Doradca Kęty
  • Kęty - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388