Doradca ds. techniczno - handlowych
  • Gorlice
Gorlice, Gorlice, małopolskie, Polska
TLC Rental Sp. z o.o.
23. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wynajem i sprzedaż produktów oraz usług spółki (kabiny oraz pozostały asortyment Spółki)
  • budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych kontaktów handlowych z obecnymi i nowymi klientami (aktywne wizyty na budowach)
  • realizacja planów sprzedaży na podległym regionie
  • monitorowanie rynku, doradztwo techniczne
  • współpraca z działem operacyjnym i pozostałymi działami spółki

Nasze wymagania

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • łatwość nawiązywania i budowania relacji handlowych
  • samodyscyplina i konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu
  • znajomość pakietu office
  • prawo jazdy kategorii B
  • wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • możliwość rozwoju, kursy i szkolenia pracownicze
  • system premiowania uzależniony od wyników pracy
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • benefity pracownicze

  • Praca Gorlice
  • Doradca Gorlice
  • Gorlice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714