Doradca ds. sprzedaży samochodów (z finansowaniem)
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, Śląskie, Polska
Manpower
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
Profesjonalna obsługa Klientów Biznesowych poprzez kontakt telefoniczny
Odpowiadanie na zapytania Klientów dotyczące oferty zakupu samochodu w leasingu lub na kredyt
Badanie potrzeb i przygotowywanie oferty zgodnej z oczekiwaniami
Realizacja założonych celów sprzedażowych w procesie sprzedaży telefonicznej
Praca na określonych KPI’s
Codzienna współpraca z partnerami biznesowymi (dealerami) oraz z innymi działami firmy
Oczekiwania:
Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
Doświadczenie w pracy na celach sprzedażowych oraz wysoka motywacja do ich realizacji
Umiejętność nawiązywania relacji z Klientem poprzez kontakt telefoniczny
Wysoka kultura osobista, elastyczność, energia w działaniu
Zainteresowanie branżą motoryzacyjną
Oferta:
Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
Wynagrodzenie dwuskładnikowe: stawka podstawowa oraz atrakcyjny system premiowy!
Obsługa zapytań Klientów już wstępnie zainteresowanych, bez konieczności samodzielnego pozyskiwania!
Praca stacjonarna w biurze zlokalizowanym w Chorzowie (dzielnica Batory) - blisko stacji PKP
Szkolenia wdrożeniowe i coachingi sprzedażowe
Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, siłownia w biurze, parking dla pracowników, dofinansowanie usług turystycznych, prezenty świąteczne oraz inicjatywy dobroczynne

  • Praca Chorzów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Chorzów
  • Doradca Chorzów
  • Doradca ubezpieczeniowy Chorzów
  • Doradca finansowy Chorzów
  • Doradca rolniczy Chorzów
  • Doradca inwestycyjny Chorzów
  • Doradca restrukturyzacyjny Chorzów
  • Specjalista ds. transportu Chorzów
  • Specjalista ds. HR Chorzów
  • Specjalista ds. turystyki Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388