Doradca ds. sprzedaży rozwiązań księgowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Raks Sp zoo
7. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • budowanie długotrwałych relacji oraz zapewnienie doskonałej jakości obsługi współpracy z powierzonymi klientami
  • tworzenie oraz prowadzenie webinarów dla klientów na temat funkcjonalności programu RaksSQL ze szczególnym uwzględnieniem ich praktycznego zastosowania w księgowości
  • wsparcie merytoryczne dla handlowców z zakresu księgowości w procesie sprzedaży oprogramowania Raks SQL
  • tworzenie i prowadzenie wewnętrznych szkoleń dla zespołu sprzedaży z zakresu księgowości
  • udział w tworzeniu rekomendacji potencjalnych funkcjonalności w programie RaksSQL
  • raportowanie, analiza i monitorowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • wiedza i doświadczenie z zakresu księgowości (KPiR, pełna księgowość)
  • znajomość oprogramowania dla firm (rozwiązania oferowane przez Raks, Symfonię, Comarch, Sonetę itp)
  • doświadczenie w pracy z klientem biznesowym
  • nastawienie na osiąganie celów, proaktywność, dobrą organizację pracy własnej
  • kultura osobista i komunikatywność
  • doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży
  • wiedza i doświadczenie z zakresu kadr i płac

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę B2B
  • wynagrodzenie stałe oraz premie motywacyjne, uzależnione od wyników Twojej pracy
  • przyjazne środowisko pracy
  • szkolenia z zakresu metodyki sprzedaży doradczej i wiedzy produktowej
  • hybrydowy model pracy (praca zdalna / praca w biurze)

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678