Doradca ds. Sprzedaży Ratalnej
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Alior Bank SA
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Jakie będą Twoje zadania:

  • pozyskiwanie oraz obsługa Partnerów Handlowych w zakresie sprzedaży kredytu ratalnego,
  • realizacja celów sprzedażowych oraz jakościowych,
  • monitorowanie rynku oraz ofert konkurencji,
  • raportowanie wyników pracy oraz analiza efektywności podejmowanych działań.

  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży kredytów ratalnych,
  • masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
  • posiadasz doskonałą znajomość lokalnego rynku,
  • masz minimum średnie wykształcenie,
  • potrafisz obsługiwać MS Office (Word, Excel),
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, uzupełnione atrakcyjnym systemem premiowym,
  • okres przygotowania i wdrożenia do zadań,
  • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń,
  • Alior Uniwersytet – przestrzeń do rozwoju kompetencji zawodowych oraz personalnych,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Doradca Katowice
  • Doradca finansowy Katowice
  • Doradca ubezpieczeniowy Katowice
  • Doradca rolniczy Katowice
  • Doradca inwestycyjny Katowice
  • Doradca restrukturyzacyjny Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584