Doradca ds. Sprzedaży Produktów Optycznych
  • podlaskie
podlaskie, podlaskie, Polska
SZAJNA Laboratorium Optyczne
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i pielęgnacja relacji z klientami (salony optyczne).
  • Aktywna sprzedaż produktów optycznych (soczewki, oprawy).
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Organizacja szkoleń dla personelu.
  • Zarządzanie czasem pracy oraz rozwój regionalnego rynku.
  • Wsparcie przełożonych i współpraca z zespołem.

Szukamy osoby, która:

  • Pasja do obsługi klienta i sprzedaży.
  • Doświadczenie w sprzedaży, preferowane w branży optycznej.
  • Umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i organizacyjne.
  • Gotowość do podejmowania nowych wyzwań.
  • Czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie plus premie wynikowe.
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon, auto służbowe).
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń branżowych.
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do okularów, zniżki dla rodziny).

  • Praca podlaskie
  • Doradca podlaskie
  • podlaskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567