Doradca ds. Sprzedaży i Usług
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Media Expert
1. 9. 2024

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas! Dlatego już dziś szukamy Doradcy ds. Sprzedaży i Usług „To prosta, ale potężna zasada: zawsze dawaj ludziom więcej niż się spodziewają” – stwierdził Nelson Boswell. Bo dobro wraca. Jak karteczka z namalowanym uśmiechem, czy kwiaty wręczone bez okazji. Tak działamy i takich ludzi szukamy – pozytywnie nastawionych do świata. Jesteś kimś takim?
Doradcy ds. Sprzedaży i Usług zapewniamy:
- umowę o pracę
- system premiowy
- szansę na awans
- kartę MultiSport z dofinansowaniem
- prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
- szkolenie wstępne oraz produktowe, bo liczą się chęci
- ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
- zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
- pomoc i opiekę naszej fundacji MediaExpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich
- Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka
Zadania Doradcy ds. Sprzedaży i Usług:
- pomagaj Klientom wybierać najlepsze dla nich produkty
- dbaj, by Klienci otrzymali odpowiednie usługi finansowe i ubezpieczeniowe
- bądź profesjonalny
Od Ciebie oczekujemy:
- wykształcenia średniego
To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Organizator usług Gdańsk
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdańsk
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gdańsk
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdańsk
  • Technik usług fryzjerskich Gdańsk
  • Doradca Gdańsk
  • Doradca Pruszcz Gdański
  • Doradca Nowy Dwór Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544