Doradca ds. Sprzedaży i Usług
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
PEOPLEPRO
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Jesteśmy Expertem. Media Expertem

W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce

Przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy ‍♀

Doradcy ds. Sprzedaży i Usług

✍ Zakres obowiązków

  • pomagaj Klientom wybierać najlepsze dla nich produkty
  • dbaj, by Klienci otrzymali odpowiednie usługi finansowe i ubezpieczeniowe
  • bądź profesjonalny

Wymagania

  • wykształcenie średnie

⭐ Oferujemy

  • umowę o pracę
  • system premiowy
  • szansę na awans
  • kartę MultiSport z dofinansowaniem
  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
  • szkolenie wstępne oraz produktowe, bo liczą się chęci
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
  • pomoc i opiekę naszej fundacji MediaExpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Organizator usług Szczecin
  • Specjalista ds. kadr i płac Szczecin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Szczecin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Szczecin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Szczecin
  • Technik usług fryzjerskich Szczecin
  • Doradca Szczecin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Szczecin
  • Doradca finansowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851