Doradca ds. Sprzedaży i Usług
  • Rabka-Zdrój
Rabka-Zdrój, Rabka-Zdrój, Małopolskie, Polska
PeoplePro
19. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.
W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce.
Przyszłość należy do nas!
Dlatego już dziś szukamy
Doradcy ds. Sprzedaży i Usług
Zakres obowiązków
- pomagaj Klientom wybierać najlepsze dla nich produkty
- dbaj, by Klienci otrzymali odpowiednie usługi finansowe i ubezpieczeniowe
- bądź profesjonalny
Wymagania
- wykształcenia średniego
Oferujemy
- umowę o pracę
system premiowy
- szansę na awans
- kartę MultiSport z dofinansowaniem
- prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
- szkolenie wstępne oraz produktowe, bo liczą się chęci
- ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
- zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
- pomoc i opiekę naszej fundacji MediaExpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich
- Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka

  • Praca Rabka-Zdrój
  • Doradca Rabka-Zdrój
  • Rabka-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941