Doradca ds. OZE
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Columbus Energy S.A.
17. 5. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż całego portfolio produktów - termomodernizacja, fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, stacje ładowania do samochodów elektrycznych
  • praca na własnej bazie Klientów, na przekazanych leadach oraz na marketplace - sam wybierasz oraz decydujesz do kogo i kiedy pojedziesz na spotkanie
  • współpraca z działem technicznym oraz działem realizacji przy projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań OZE
  • utrzymywanie wysokich standardów jakościowych w zakresie obsługi Klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • umiejętność pracy na powierzonym portfelu Klientów
  • poparte sukcesami doświadczenie w branży OZE - duży atut!
  • determinacja, nastawienie na sukces
  • mile widziany paszport z uwagi na częste międzynarodowe wyjazdy integracyjne :)

To oferujemy

  • praca w największej firmie OZE w tej części Europy ( międzynarodowe środowisko: Słowacja, Czechy, Ukraina)
  • najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania na rynku OZE - sygnowane Columbus Technology
  • współpraca z firmą notowaną na GPW
  • przejrzysta ścieżka kariery
  • podstawowe wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia (od 5000 do 15000 zł)
  • najwyższe na rynku prowizje
  • własny marketplace leadów
  • nagrody rzeczowe za efektywne działania sprzedażowe
  • najlepszy pracodawca
  • własne call center
  • wyjazdy motywacyjne: 2023 Dubaj, 2024 Malediwy
  • najczęściej nagradzana firma w branży
  • największa baza zadowolonych Klientów
  • realizacja misji wraz z fundacją Carbon Footprint

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • karta MultiSport
  • Opieka Medyczna
  • Wyjazdy motywacyjne: Dubaj, Malediwy

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

  • Praca Łódź
  • Doradca Łódź
  • Doradca ubezpieczeniowy Łódź
  • Doradca rolniczy Łódź
  • Doradca inwestycyjny Łódź
  • Doradca restrukturyzacyjny Łódź
  • Doradca finansowy Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322