Doradca ds. Obsługi Klienta (NIE SPRZEDAŻ)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
APC TEMPUS A SP. Z O.O. SP. KOM.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Telefoniczna/mailowa obsługa zapytań przychodzących (NIE SPRZEDAŻ)
  • Rejestrowanie i procesowanie zgłoszeń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Aktywne informowanie klienta o bieżącym statusie prowadzonej sprawy
  • Dbanie o utrzymanie najwyższej satysfakcji Klienta
  • Tworzenie zestawień, raportów

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy w Dziale Obsługi Klienta minimum 1 rok
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę
  • Czas pracy w okresie 7:00-18:00 po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie 4700zł BRUTTO + do 20% premii
  • Praca stacjonarna
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie i możliwość awansu
  • Dwutygodniowe wewnętrzne szkolenie wdrażające

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Tajemniczy klient Łódź
  • Obsługa hotelowa Łódź
  • Obsługa gastronomii Łódź
  • Doradca Łódź
  • Doradca finansowy Łódź
  • Doradca ubezpieczeniowy Łódź
  • Doradca rolniczy Łódź
  • Doradca inwestycyjny Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045