Doradca ds Nieruchomości
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
BRESDOM Nieruchomości
9. 3. 2024

BRESDOM Nieruchomości poszukuje osoby na stanowisko: Doradca ds Nieruchomości.
Mile widziane (lecz nie wymagane) doświadczenie w branży nieruchomości, finansowej, call center, obsłudze klienta.
Opis stanowiska:

•kompleksowa obsługa klientów w zakresie transakcji kupna/sprzedaży/najmu/wynajmu
• budowanie bazy poprzez pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości
• redagowanie ogłoszeń
• obsługa telefoniczna i mailowa klientów
• prezentowanie nieruchomości potencjalnym zainteresowanym
• budowanie pozytywnych relacji z klientami
• aktywna współpraca z doradcą kredytowym
• praca zarówno w biurze jak i w terenie

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie
• umiejętności komunikacyjne
• dobra organizacja czasu pracy
• samodzielność i odpowiedzialność,
• otwartość i zaangażowanie.
• determinacja i samomotywacja
• zdolności negocjacyjne i umiejętności podejmowania decyzji

Oferujemy :
• atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
• możliwość dodatkowego wynagrodzenia z tytułu współpracy z firmami finansowymi
• niezbędne narzędzia pracy
• wdrożenie w zagadnienia tematu/rynku nieruchomości, wsparcie merytoryczne
• zapewniamy profesjonalny nadzór nad transakcjami
• pracę w profesjonalnym zespole opartą o sprawdzone i skuteczne metody działania
• elastyczne godziny pracy
Forma zatrudnienia: umowa o współpracy (dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą)
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz ze zdjęciem na adres e-mail: @

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) prowadzonych przez BRESDOM Nieruchomości Sp. z o.o.

  • Praca Olsztyn
  • Administrator nieruchomości Olsztyn
  • Agent nieruchomości Olsztyn
  • Zarządca nieruchomości Olsztyn
  • Doradca Olsztyn
  • Doradca finansowy Olsztyn
  • Doradca ubezpieczeniowy Olsztyn
  • Doradca rolniczy Olsztyn
  • Doradca inwestycyjny Olsztyn
  • Doradca restrukturyzacyjny Olsztyn
  • Specjalista ds. Zakupów Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179