Doradca ds. Nieruchomości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
DaYa HR Consulting
25. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Menedżer ds. sprzedaży nieruchomości pierwotnych
Miejsce pracy: Warszawa
Godziny pracy: od 8:00 do 17:00 (pięciodniowy tydzień pracy)
Wynagrodzenie: od 5000 zł + premie KPI (do 15000 zł netto)
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenia lub B2B
Okres próbny: 1 miesiąc (płatny)
Wymagane doświadczenie: minimum 2 lata
Kogo szukamy?
Jesteś ambitnym i energicznym profesjonalistą, gotowym na kolejny krok w swojej karierze? Masz doświadczenie w sprzedaży nieruchomości pierwotnych i chcesz rozwijać się w tej dziedzinie? Czekamy na Ciebie w naszym zespole!
Nasze wymagania:
-Znajomość języka rosyjskiego i polskiego na poziomie C1; znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
-Doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości pierwotnych (domy i szeregowce).
-Umiejętność efektywnej sprzedaży i zakupu nieruchomości.
-Umiejętność podpisywania umów i znajomość przepisów prawnych w zakresie nieruchomości.
-Zrozumienie specyfiki polskiego rynku nieruchomości.
Obowiązki:
-Aktywny poszukiwanie i przyciąganie nowych klientów.
-Prowadzenie negocjacji i zawieranie umów.
-Przeprowadzanie prezentacji nieruchomości.
-Przygotowywanie i nadzorowanie umów kupna-sprzedaży.
-Doradztwo klientom w kwestiach dotyczących nieruchomości i przepisów prawnych.
Co oferujemy:
-Stabilna praca w prestiżowej firmie, uznanej na rynku.
-Konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością wysokich zarobków dzięki premiom KPI.
-Możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznym i odnoszącym sukcesy zespole.
-Przyjazny i profesjonalny zespół, gotowy wspierać Cię na każdym etapie.
Dlaczego warto aplikować na tę ofertę?
Pracując z nami, zyskasz unikalną możliwość rozwijania swoich umiejętności, wzrostu wraz z zespołem profesjonalistów i osiągania nowych wyżyn w karierze. Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz pracować w dynamicznym i odnoszącym sukcesy zespole, wyślij swoje CV na @
Dołącz do naszego zespołu i osiągaj nowe wyżyny w swojej karierze!

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Agent nieruchomości Warszawa
  • Zarządca nieruchomości Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca rolniczy Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941